Серед величезного асортименту промислового обладнання не так просто підібрати ідеальний варіант. Електродвигуни АІР в першу чергу відрізняються потужністю, що гарантує їх функціональність в певних умовах.

На сайті інтернет-магазину в Україні представлено електродвигуни АІР на:

  • 750 об/хв;
  • 1000 об/хв;
  • 1500 об/хв;
  • 3000 об/хв.

На всі моделі є офіційна гарантія від виробника, що свідчить про відмінні експлуатаційні властивості обладнання. Купити електромотори можна недорого напряму від виробника, що дає можливість заощадити кошти та отримати оригінальний товар. ТОВ «Електродвигун» пропонує тільки якісні моделі.

Содержимое

Як обрати електродвигуни АІР потужністю 3000 об/хв, 1500 об/хв, 1000 об/хв, 750 об/хв

Загалом електродвигуни АІР відрізняються потужністю і частотою обертання. Вони  обираються в залежності від обладнання до якого агрегат буде підключений. Так за частотою обертання електромотори можна розподілити на високошвидкісні та низькошвидкісні. До першої категорії відносяться моделі з параметрами 1000 об/хв та 750 об/хв. Ними оснащуються тельфери, транспортери чи лебідки.

До високошвидкісних належать агрегати з частотою обертання 3000 об/хв та 1500 об/хв. Пристрої є незамінним обладнанням шліфувальних систем, потужних компресорів та промислових верстатів.

При виборі електромотора необхідно розуміти, що іноді параметри округлюються зі значенням до більшого.

Особливості вибору електродвигуна АІР: нюанси

Визначившись з частотою обертів необхідно звернути увагу на спосіб кріплення, який залежить від площини, де буде розташований пристрій. Можна придбати модель на лапах чи з фланцем. Також існують комбіновані варіанти. В Україні мотори виготовляють в однофазно- та трифазному виконанні, що дозволяє під’єднати їх до мережі 220 В та 380 В.

Електродвигуни АІР також обираються зважаючи на умови використання, зокрема рівень вологості та температури. До того ж якісні мотори мають ступінь захисту від впливу зовнішніми чинниками. Не останню роль грає і діаметр валу. Варто розуміти, що при збільшенні параметрів потужності електродвигуна підвищується і значення маси та габаритів. Під останнім параметром розуміють відстань від підставки лап агрегата до центру осі вала ротора. Його вказують у маркуванні обладнання.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Интересное
Комментарии закрыты.