Главная Женский раздел Де зручно використовувати mini led лампи для гель лаків

Де зручно використовувати mini led лампи для гель лаків

0
365
Де зручно використовувати mini led лампи для гель лаків

В Україні добре розвинена індустрія нігтьового сервісу. У країні є цілий ряд мережевих салонів. Але ще більше майстрів манікюра працює самостійно. Як правило, вони надають послуги вдома: у себе або з виїздом на адресу клієнтки. Кожен спеціаліст використовує різне обладнання, серед якого найважливіше місце займають led лампи для гель-лаків. Справа в тому, що обійтися можна без всього обладнання, крім led лампи для манікюру. Якщо фрезер можна замінити на звичайну пилку (хоча це й сильно продовжить процедуру), то без техніки для полімеризації декоративних покриттів сучасний манікюр просто неможливий.

Існує багато різновидів такого обладнання. Воно відрізняється за габаритами, типом джерела світла і потужністю. Ми розповімо про mini led лампи для гель-лаків. А купити таку техніку, як і всі інші товари для манікюру та педикюру, можна через інтернет-магазин Million Nails. Причому, як гуртом, так і поштучно.

Содержимое

Переваги mini led лампи для манікюра

Основною особливістю mini led лампи для гель-лаків є компактні габарити. Такий пристрій може займати менше місця, ніж смартфон. Крім цього, для подібних led ламп для манікюру характерні такі особливості:

  • універсальність (зазвичай це пристрої LED+UV, що дозволяє працювати з будь-якими матеріалами);
  • мобільність (переносити маленьку техніку простіше, ніж велику);
  • багатофункціональність (підходить для манікюра та педикюру);
  • оригінальність джерела живлення (від мережі через перехідник чи USB).

Що стосується останнього пункту, варто відзначити, що багато led ламп для гель-лаків не мають перехідника в базовій комплектації.

Зате коштує такий пристрій справжні копійки: у 3 або 4 рази дешевше, ніж великі моделі.

Вибір на користь led ламп формату mini роблять майстри, які виїжджають додому до клієнток, а також новачки, які бажають спробувати свої сили без великих фінансових вкладень.

Купити міні led лампи для гель-лаків для манікюру в інтернет-магазині Million Nails

Якщо ви хочете купити mini led лампи для гель-лаків, звертайтесь до інтернет-магазину Million Nails. В Україні саме ця компанія є найбільшим постачальником товарів для манікюру. І led лампи для гель-лаків не є винятком. У каталозі можна знайти всі різновиди полімерних пристроїв, витратні матеріали, а також інструменти для манікюра.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Женский раздел
Комментарии закрыты.