Главная Новости Здоровье Медицина по професору Болотову

Медицина по професору Болотову

0
407

Багато хто з нас знайомий з народними методами лікування та засобами, серед яких особливе місце посідає підхід Бориса Болотова. Офіційна медицина на сьогоднішній день не визнає ці методики, і немає наукових досліджень, які б підтверджували чи спростовували ефективність такого лікування.

 

Однією з основних концепцій, запропонованих Борисом Болотовим, є ідея про закислення організму людини як основу лікування багатьох хвороб. На його думку, безліч захворювань починаються в шлунку, а отже, лікування має починатися з цієї частини тіла. Центральним твердженням є відсутність в організмі рецепторів, здатних розрізняти кисле та лужне середовище. Тому лужні середовища можуть бути шкідливими, тоді як кисле середовище сприяє розщепленню шлаків та токсинів.

Згідно з висловлюванням Бориса Васильовича, у людини не може бути підвищеного рівня кислотності. Він стверджує, що середовище, яке створюють клітини шлунка, не може завдати шкоди або спричинити опіки. Гастрит, виразки та печії виникають через попадання в шлунок жовчі та трипсину з дванадцятипалої кишки, оскільки ці речовини лужні та завдають шкоди стінкам шлунка. Таким чином, для здорового функціонування організму необхідно підтримувати кисле середовище. На думку Болотова, при окисненні організму зменшується ймовірність розвитку хвороб.

Для визначення рівня pH використовується лакмусовий папір, який опускають у сечу. Показник pH 5,5 вказує на кислотність організму. Якщо показник перевищує 7,0, це свідчить про високий рівень лужності, що сприяє розвитку захворювань. Для відновлення здоров’я рекомендується приймати бальзам за рецептом Бориса Болотова.

Содержимое

Корисні властивості

В основі бальзаму містяться кислоти: сірчана та соляна. Не слід турбуватися про такі активні речовини, оскільки вони присутні у розведеній формі. Цей засіб застосовується для профілактики різних захворювань, таких як інфаркт, інсульт, хвороби ШКТ, геморой, герпес, синдром імунодефіциту та різні пухлини. Рекомендується використовувати бальзам зранку, щоб отримати заряд бадьорості та енергії. Якщо хочете спробувати приймати Бальзам Болотова, купити його можна в українській фітоаптеці https://fitodar.com.ua/.

Процес виготовлення

Для приготування «Бальзаму Болотова» у трилітрову банку налийте чисту, переважно джерельну воду. Потім додайте 300 мл виноградного оцту із вмістом 6%, ретельно перемішайте. Додайте 5 чайних ложок 96% сірчаної кислоти і ще раз добре перемішайте. Потім додайте 5 чайних ложок 36% соляної кислоти і знову перемішайте. Останнім кроком додайте 12 таблеток нітрогліцерину та ще раз добре перемішайте. Важливо дотримуватися порядку додавання інгредієнтів і обов’язково їх перемішувати.

Цей засіб рекомендується приймати від 1 чайної ложки до 2 столових ложок приблизно 3-4 рази на добу перед їжею та після сну. Його також можна додавати до чаю чи кави після їжі. Однак загальна добова доза не повинна перевищувати 8 столових ложок.

«Царська горілка» може бути використана у разі необхідності відновлення ферментів шлункового соку при зниженій або нульовій кислотності, а також при розрідженні крові. Вона також ефективна при підвищенні рівня цукру в крові, сприяє омолодженню організму та забезпечує нормальну роботу ШКТ. Цей напій може допомогти зміцнити імунітет, знизити ризик атеросклерозу та усунути бляшки у судинах.

Крім бальзаму, народна медицина Болотова рекомендує використовувати різні кваси на молочній сироватці або воді. Ці ферменти можуть бути як рослинного, так і тваринного походження та сприяють омолодженню організму. Крім прийому засобів, рекомендується внести зміни до раціону та підходу до харчування. Основою раціону слід зробити білкову їжу, таку як яйця, сири та хліб. При жарінні також рекомендується віддавати перевагу вершковому маслу.

Відгуки про методи медицини Болотова різноманітні. Багато лікарів скептично ставляться до цих методів, проте є і їхні прихильники, які не лише вивчають цей підхід, але й активно застосовують його на практиці.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Здоровье
Комментарии закрыты.