Главная Женский раздел Одежда и аксессуары Як співвідносяться розмірні сітки жіночих трусів

Як співвідносяться розмірні сітки жіночих трусів

0
375
Як співвідносяться розмірні сітки жіночих трусів

Правильно підібрані жіночі труси відповідають відразу за кілька функцій. По-перше, вони підтримують оптимальні санітарно-гігієнічні умови у зоні статевих органів. Саме з цієї причини для щоденного носіння потрібно купити моделі з натуральних тканин із плоскими швами. Такі труси для дівчини забезпечать комфорт, дихання шкіри, відведення вологи. По-друге, з їх допомогою верхній одяг захищається від контакту з тілесними рідинами, довше залишається чистим. Зрештою, для жінок дуже важливо почуватися красиво. Тому труси жіночі часто прикрашені мереживом, стразами. Найбагатшим є асортимент у мережі. Тому трусики багато хто вирішує купити онлайн.

У цій статті ми розповімо, на що звернути увагу, щоб не помилитись із розміром. А замовити якісну спідню білизну гуртом дешево можна на сайті INDENA.

Содержимое

Як не помилитися з розміром, вибираючи жіночі труси дешево

На даний момент існує кілька розмірних сіток трусів для дівчини. До них належать вітчизняна, європейська (Франція, Німеччина тощо), американська. Окремо варто згадати звичні S-XL. Така сітка жіночих трусів зустрічається усюди, але вона нічого не гарантує. Китайський XL та турецький XL – зовсім різні розміри. Іноді, непередбачувано різні.

Що стосується українських, європейських та американських розмірів трусів для жінок, то вони стартують від 42, 36 та 4. Це мінімальний розмір, він підійде на талію до 67 см та обхват стегон до 96 см. Крок становить два пункти. Таким чином, наступним буде 44, 38 та 6 відповідно. Кожен розмір додає 3 – 4 сантиметри у вимірах.

Зверніть увагу, що таке співвідношення є дуже приблизним. Краще купити жіночі труси особисто або на сайті, на якому є оригінальна розмірна сітка для кожного представленого бренду.

Купити труси для жінок, дівчат INDENA гуртом онлайн

Дешево замовити труси для дівчат, жінок онлайн можна через інтернет-магазин INDENA. Однак врахуйте, що ця компанія є постачальником спідньої білизни гуртом та спеціалізується на комерційних замовленнях. Тобто, ви зможете купити жіночі труси дешево, але це буде одна повна ростовка (мінімум). Для бізнесу такі умови виключно вигідні, адже INDENA пропонує співпрацю дрібним, середнім та великим гуртом. А якщо вам потрібні труси жіночі для себе, краще підібрати інший онлайн майданчик, який працює в роздріб.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Одежда и аксессуары
Комментарии закрыты.