Главная Женский раздел Одежда и аксессуары Як підбирається кепка для друку

Як підбирається кепка для друку

2
443
Як підбирається кепка для друку

Кепка – це не просто стильний креативний аксесуар. Це ще й головний убір, що може використовуватися як для просування вашої компанії, так і для підкреслення унікального відчуття стилю. І в цьому допоможе нанесення друку. На передню частину кепки можна нанести цікаві принти, фотографії, креативні написи тощо.

Достатньо підібрати потрібний фасон та відтінок виробів на https://promohit.com.ua/odyag/kepky-ta-bejsbolky-pid-prynt/, а також ознайомитися з усіма умовами та термінами друку.

Содержимое

Усі переваги друку на кепках

Такі головні убори як бейсболки або кепки, вважаються популярними вже протягом тривалого часу. Це зручні функціональні аксесуари, які захищають голову від спеки, вітру, опадів. А головне їх можна брендувати або ж прикрасити цікавими принтами, створивши унікальний дизайн аксесуарів. Серед основних переваг нанесення принтів на кепки:

  1. Індивідуалізація аксесуару. Якщо використовувати не загальні принти, а конкретні, наприклад логотип вашої компанії або авторські створені вами малюнки, ви зможете створити дійсно унікальні вироби.
  2. Брендування. Кепки часто носять працівники компаній під час роботи, промо-акцій. Особливо якщо вони здійснюються на відкритому просторі. Це дозволяє підвищити впізнаваність бренду, а також створити відчуття єдності серед працівників або, наприклад учасників важливих подій, семінарів, конференції, лекцій тощо.
  3. Сувенірна продукція. Часто брендовані кепки роздають, наприклад людям, що відвідали певні події: майстер-класи, кемпінг тощо.
  4. Тривалий термін експлуатації. Сучасне обладнання дозволяє створити дійсно якісний друк на кепках. Усі кольори залишатимуться яскравими навіть після частої експлуатації аксесуару, будуть мати чіткі контури, не вигорятимуть на сонці.

Кепка для друкування принтів і логотипів: критерії вибору головного убору

У кепки доволі впізнаваний універсальний фасон. Втім, сьогодні виробники пропонують моделі, які відрізняються за своїм зовнішнім виглядом. В першу чергу це:

  1. Дизайн основи. Це може бути класична, повністю закрита кепка, яка покриває голову і має дашок, що захищає очі від потрапляння сонячних променів. А може бути більш відкритий варіант, який складається лише з самого дашку, проте не захищає голову від забруднення чи сонячних променів. Такі вироби актуальні лише в умовах яскравого освітлення, коли навколо немає сонця, вітру, дощу.
  2. Колір. Його треба підбирати, виходячи з того, для чого вам потрібна кепка. Якщо це частина робочої форми, відтінок підбирається, виходячи з корпоративних кольорів вашої компанії. Якщо це для себе або в подарунок, найкращим рішенням стануть більш універсальні відтінки: білий, сірий, чорний. Вони легко поєднуються як з базовими, так і з яскравими елементами гардеробу.

Не менш важливо також звертати увагу на якість кепок. Матеріали, з яких вони виготовлені, вироби мають бути стійкими до частого використання, простими у догляді та складатись з натуральних тканин, що не викликають подразнення на шкірі і не призводять до сильного запотівання голови.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Одежда и аксессуары
Комментарии закрыты.