Саджанці півоній гуртом – багаторічні квіти, які прикрашають сад своїм пишним цвітінням. Квітникарі та садівники з задоволенням висаджують їх в садах. За допомогою рослин з декоративним листям створюються неперевершені ландшафтні дизайни. Півонії мають приємний аромат, а також них формуються пишні та чарівні букети. Листя неординарних рослин пишне та відрізняється насиченим темно-зеленим кольором до самої осені.

Садівники виростили півонії різноманітних сортів. Квіти висаджуються у відкритий ґрунт та в горщики. Крім того, вони стійкі до низьких температур та ростуть на одному місці цілі десятиріччя.

Особливості півоній

Півонії латинською – це Paeonia. Садівники часто порівнюють їх трояндами за її спільні ознаки з царицею саду. Селекціонери вивели понад 10.000 сортів півоній. Вони весь час вдосконалюють рослини та створюють нові види. Квіти невибагливі до умов вирощування.

Декоративні рослини застосовуються не тільки для створення ландшафту, вони ще мають лікувальні властивості. Кореневище Paeonia – цінний продукт в косметології та медицині.

Розрізняються такі види півоній:

  • ІТО півонії;
  • патіо;
  • трав’янисті;
  • деревоподібні півонії.

Придбати різні сорти оптом можна в інтернет-магазині «Рай Флора» (https://raiflora.com.ua/products-catalog/tyulpani-do-8-bereznya/).

Умови посадки півоній

Півонії висаджуються восени. Місце для цих багаторічних декоративних квітів підбирається ретельно: крім того, воно готується за місяць до посадки. Ця особливість дає можливість рослинам прийнятися та пуститися в ріст.

При підготовці місця важливо пам’ятати, що півоніям потрібний простір: тому відстань між рослинами повинна бути близько метра. За місяць перед посадкою кущів в лунку закладається торф, компост та спеціальна поживна суміш, що підходить для даного сорту. Цього часу достатньо, щоб всі необхідні елементи проникли в ґрунт.

Після підготовчих заходів в саду висаджуються півонії.

Де купити саджанці півоній?

«Рай Флора» – компанія, що постачає посадкові матеріали гуртом. В каталозі на сайті ви без проблем оберете бажаний сорт півоній. Наша компанія реалізує рослини, які вирощені в розплідниках та перевірені на сортову належність.

Квіти стійкі до хвороб та шкідників. Зимові холоди не страшні для декоративних рослин, що вирощені селекціонерами. Перед посадкою всі саджанці ретельно відбираються та тестуються.

Купити квіти з доставкою по Україні можна онлайн, шляхом залишення заявки на платформі або по вказаному номеру телефону. Великий опт рекомендується замовляти заздалегідь.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Интересное
Комментарии закрыты.