Главная Разное Мобільний будинок не тільки на колесах

Мобільний будинок не тільки на колесах

0
764
Мобільний будинок

Мобільний будинок, хоча спочатку асоціювався з кемпером або фургоном, стає все більш цікавим варіантом літнього або навіть цілорічного будинку. Швидка реалізація, можливість продажу без ділянки та транспорту в будь-яке місце — основні переваги мобільного будинку.

Содержимое

Мобільний будинок — що це?

Мобільний будинок — під цим терміном розуміють багато будівельних рішень, варіанти оснащення і стандарти оздоблення. Це невеликий будинок, з корисною площею зазвичай 20-40 м², хоча вони можуть бути та трохи більшими. Що часто вирізняє мобільний будинок, так це особлива шасі-колісна конструкція — каркас будинку оснащений двома осями з колесами, що дає змогу його транспортувати. Такий мобільний будинок можна легко перевезти в будь-яке місце. Слід пам’ятати, що для фундаменту мобільного будинку ґрунт слід заздалегідь правильно підготувати: укріпити та за потреби ущільнити.

Добре знати

Вагончик на колесах має дедалі більше прихильників, звідси й значний розвиток цього ринку. Щорічне виробництво мобільних будинків сягає кількох тисяч, але більша частина з них призначена для експорту. Компанії, що спеціалізуються на виробництві мобільних будинків, реалізують інвестиції комплексно, від виробництва (раніше часто ще й за індивідуальним проєктом) до транспортування та фундаменту. Мобільний будинок — це насамперед швидкий спосіб побудувати власний невеличкий літній або навіть цілорічний будинок. Додатковою перевагою є його мобільність — можливість продажу без ділянки або перенесення в інше місце.

Будівництво мобільного будинку

На ринку представлений широкий вибір мобільних будинків, як нових, так і вживаних. Ви можете купити готовий будинок на колесах онлайн, а можете замовити його безпосередньо у компанії Заводу Кобзаренка, саме такий, який захочете. Компанії, що спеціалізуються на виробництві мобільних будинків, виконують замовлення комплексно — від проєктування, виробництва, оздоблення та обладнання до транспортування і фундаменту в обраному місці. Мобільний будинок побудований на виробничому підприємстві. Його каркас являє собою сталеву або сталево-дерев’яну конструкцію.

Рівень оздоблення та оснащення мобільного будинку залежить від клієнта. Є компанії, у яких можна замовити мобільний будинок «під ключ» — повністю укомплектований усіма інженерними комунікаціями (зокрема електричними обігрівачами), санвузлом, освітленням, включно з меблями та побутовою технікою. Термін опрацювання замовлення 1-3 місяці.

Транспортування і фундамент мобільного будинку

Ви можете доручити транспортування і фундамент мобільного будинку виробнику або зробити це самостійно. Але в цьому випадку, напевно, краще довірити це професіоналам. Вам також знадобиться трактор або кран, щоб зняти будинок з причепа вантажівки (його необхідно замовляти заздалегідь). Мобільний будинок можна розмістити на бетонних блоках (під час підготовки місця зважайте на вказівки виробника будинку щодо кількості опорних точок, їхніх розмірів і розташування) або на фундаментній плиті.

Останнє рішення вигідніше, особливо якщо будинок експлуатуватиметься цілий рік. Фундамент — найміцніша поверхня, незалежно від типу ґрунту. Однак уже на етапі проєктування будинку необхідно спланувати підключення. На ділянці необхідно заздалегідь підготувати всі інженерні комунікації. Щойно будинок буде доставлено на об’єкт, просто підключіть його до універсальних виходів. Також важливо правильно вирівняти будинок — це варто повторювати після кожної зими.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Разное
Комментарии закрыты.