Главная Разное Як перевірити оригінальність автозапчастин при купівлі?

Як перевірити оригінальність автозапчастин при купівлі?

0
2,007
Як перевірити оригінальність автозапчастин при купівлі?

Встановлення нових запчастин на автомобіль неминуче пов’язане з їх вибором, а отже, перед вами стоїть нетривіальне завдання — визначити оригінальність деталі. Розглянемо докладніше основні пункти, на які варто звернути увагу, а тим, хто ще не знає, де в Києві та з доставкою по Україні купити автозапчастини ТІР, рекомендуємо заглянути до інтернет-магазину «Алтіс Авто» — https://altis-avto.com.ua/ua/.

Содержимое

3 ознаки оригінальних запчастин ТІР

Перше, на що варто звернути увагу при покупці запчастин TIR — це упаковка. Оригінальні запчастини завжди мають брендовану упаковку, аж до внутрішнього поліетилену. Купуючи запчастини ТІР або будь-які інші, оцініть якість використовуваного картону, на ньому не повинні залишати вм’ятини та заломи. Нерідко фахівці радять звертати увагу на дизайн упаковки, дана порада вірна лише частково, оскільки виробники можуть його змінювати, використовуючи як захист від підробок.

Кожна запчастина ТІР має 10 або 12-значний код, який дозволяє перевірити оригінальність деталі.

Розібравшись з упаковкою, можна переходити безпосередньо до візуального огляду ТІР автозапчастини. Залежно від використаних матеріалів, на автозапчастині ТІР повинні бути рівні зварні шви, правильна геометрія з точним підганянням окремих компонентів. Якщо в автозапчастині ТІР передбачені елементи із пластику, він має бути міцним, з рівномірним забарвленням та товщиною, без їдкого хімічного запаху.

Ціна та місце купівлі ТІР автозапчастин

Нерідко підробку TIR запчастини можна швидко розпізнати за ціною значно нижчою від середньоринкової. Якими б великими не були оптові закупки та продумана до дрібниць логістика, оригінальні автозапчастини ТІР не можуть зрівнятися в ціні з китайським аналогом.

Найчастіше неоригінальні ТІР запчастини зустрічаються на автомобільних ринках, в дрібних автомагазинах, які не співпрацюють із великими виробниками.

Вибираючи продавця запчастин ТІР, попросіть надати сертифікат. Оригінальні TIR запчастини мають повний пакет документів, який надається в роздрібну мережу виробником через дистриб’юторів.

«Алтіс Авто» пропонує виключно оригінальні ТІР автозапчастини в широкому асортименті з гарантійною та післягарантійною підтримкою. У каталозі представлені запчастини для DAF, MAN, Iveco Stralis, Volvo і Scania, Renault.

Загрузить еще похожие записи
Загрузить ещё от Admin
Загрузить больше в Разное
Комментарии закрыты.